POWÓDŹ

Pomoc dla powodzian - wspólnie możemy więcej!
POWÓDŹ

W 1997 roku Fundacja Polsat stanęła na wysokości zadania wspierając osoby, które ucierpiały w walce z niszczycielskim żywiołem - powodzią tysiąclecia. Tak zaczęła się nasza historia. Dzięki Waszej hojności mogliśmy nieść pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebowali.
Dziś, w obliczu kolejnego wyzwania, ponownie połączmy siły!

Zwracamy się z apelem o wsparcie finansowe dla osób dotkniętych tragicznymi skutkami powodzi, która nawiedziła nasz kraj w ostatnich dniach. Fundacja Polsat zobowiązała się do przekazania zebranych środków poszkodowanym.

Każda, nawet najmniejsza pomoc, może przywrócić nadzieję i wesprzeć odbudowę tego, co zostało zniszczone. Każda, nawet najmniejsza kwota, ma ogromne znaczenie.
Razem możemy dokonać rzeczy wielkich i kolejny raz pokazać, że potrafimy się jednoczyć w trudnych momentach.

Prosimy o włączenie się w akcję i dokonanie wpłat na specjalne subkonto Fundacji Polsat, której działalność jest gwarancją, że każda złotówka trafi tam, gdzie jest najbardziej potrzebna!

MBank S.A.

Tytuł płatności: POWÓDŹ

„Reklama na ratunek. Wspólnie dla powodzian!”

Już w sobotę, 21 września, na antenie Polsatu o godz. 18:40, tuż przed „Wydarzeniami”, zostanie wyemitowany specjalny blok reklamowy, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na pomoc poszkodowanym.

Im więcej będzie nas przed telewizorami, tym więcej pieniędzy zbierzemy dla powodzian.
Liczymy na Państwa obecność!